Oferta pracy na stanowisku Koordynator oraz Księgowa do realizacji zadania publicznego zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r. pod tytułem “Od przeszłości do teraźniejszości”

1. Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom  Chorym „Misericordia”
    z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2

poszukuję pracownika

na stanowisko- Koordynator

do realizacji zadania publicznego zleconego w ramach Programu

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.
pod  tytułem “Od przeszłości do teraźniejszości”

Wymagania:

• wykształcenie wyższe
  • umiejętność analizowania przepisów prawych oraz i stosowania ich w praktyce
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • motywacja do pracy
  • obsługa komputera (Office)
  • doświadczenie w realizacji projektów

Zakres obowiązków:

• planowanie i koordynacja bieżącej realizacji merytorycznej zadań zgodnie z wytycznymi projektu pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.
  • przygotowywanie i opracowywanie potrzebnych formularzy dot. działań merytorycznych projektu pn. pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.
  • planowanie i koordynacja bieżącej realizacji organizacyjnej zadań zgodnie z wytycznymi projektu pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.
  • przygotowywanie oraz opracowywanie raportów dotyczących projektu pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • możliwość zawarcia umowy na czas trwania projektu tj. od dnia 02.07.2018. do dnia 31.12.2019.

Aplikację wg dowolnego wzoru należy zgłaszać w biurze Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym Misericordia w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 (I piętro sekretariat) do dnia 02.07.2018. do godz. 9.00. lub mailem [email protected]

Decyzja odnośnie zatrudnienia będzie podjęta 02.07.2018. do godz. 12.00.

Informacji dodatkowych udziela Arkadiusz Sadowski nr tel. 81 751 95 01.

• Z projektem wniosku pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r. można się zapoznać w biurze Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym Misericordia w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 (I piętro sekretariat) do dnia 02.07.2018. do godz. 9.00.

2. Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom  Chorym „Misericordia”
z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2

poszukuję pracownika na umowę zlecenie do obsługi finansowej projektu

do realizacji zadania publicznego zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r. pod  tytułem “Od przeszłości do teraźniejszości”

Wymagania:

• umiejętność analizowania przepisów finansowo – podatkowych oraz i stosowania ich w praktyce
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • motywacja do pracy
  • obsługa komputera (Office, Exel)
  • doświadczenie w realizacji projektów

Zakres obowiązków:

• planowanie i koordynacja bieżącej realizacji zadań zgodnie z wytycznymi projektu pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.
  • przygotowywanie i opracowywanie potrzebnych formularzy finansowych dot. działań projektu pn. pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.
  • planowanie i koordynacja bieżących wydatków zgodnie z wytycznymi projektu pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.
  • przygotowywanie oraz opracowywanie raportów finansowych dotyczących projektu pn. „ Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r.

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Decyzja odnośnie zatrudnienia będzie podjęta 02.07.2018. do godz. 12.00.

Informacji dodatkowych udziela Arkadiusz Sadowski nr tel. 81 751 95 01.