Certyfikat Znak ES Przedsiębiorstwo Ekonomii Społecznej dla Zakładu Aktywności Zawodowej Misericordia

DSC02544 DSC02560 DSC02574 (1) DSC02595Podczas uroczystej gali rozdania nagród w Konkursie na Najlepsze Przedsiębiorstwo Roku 2013 w Polsce przyznano Zakładowi Aktywności Zawodowej Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym Misericordia Certyfikat Znak ES Przedsiębiorstwo Ekonomii Społecznej.

To jedyny taki znak o zasięgu ogólnopolskim. Przedsiębiorcy społeczni używający tego znaku to rzetelni partnerzy biznesowi, którzy jednocześnie realizują ważnie społecznie aspekty. Posiadanie tego znaku podkreśla profesjonalne świadczenie usług, podwyższa rangę i prestiż przedsiębiorstwa oraz zwiększa szanse zwiększenia rynku zbytu i pozyskiwanie nowych klientów. (cytat za: Regulamin korzystania ze wspólnego znaku towarowego gwarancyjnego). Gala odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.