Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 poszukuje osoby do przeprowadzenia prelekcji historycznych.

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”  z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 poszukuje osoby do przeprowadzenia prelekcji historycznych.

W ramach realizacji zadania publicznego zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020r. pod tytułem „Od przeszłości do teraźniejszości”

Wymagania:

– wiedza  dotycząca historii Lubelszczyzny i znaczenia jej mieszkańców dla odzyskania niepodległości przez Polskę;

– doświadczenie w przeprowadzaniu prelekcji i wykładów historycznych;

– komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Zakres obowiązków

– przeprowadzenie dwóch prelekcji historycznych

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Aplikację wg dowolnego wzoru należy zgłaszać w biurze Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 (I piętro sekretariat) do dnia 24.10.2018 do godz. 9.00 .

Decyzja odnośnie zatrudnienia będzie podjęta 24.10.2018 d godz.12.00.

Informacji dodatkowych udziela Arkadiusz Sadowski nr tel. 81 751 95 01

Z projektem pn. „Od przeszłości do teraźniejszości” zleconego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 -2020 można zapoznać się w biurze Charytatywnego Stowarzyszenia „Misericordia” przy ul. Abramowickiej 2 (I piętro sekretariat) do dnia 24.10.2018 do godz. 9.00)