Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” zaprasza serdecznie do udziału w wydarzeniu „Jesienne Spotkania Bardów”

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym  „Misericordia” zaprasza serdecznie do udziału w wydarzeniu „Jesienne Spotkania Bardów”, które odbędzie się 8 listopada 2018 r od godziny 12.00 w placówce Warsztatu Terapii Zajęciowej „Misericordia” przy ulicy Głuskiej 138 w Lublinie. Jak co roku impreza będzie miała charakter przeglądu muzyczno-wokalnego, a na scenie będzie można usłyszeć piosenki o tematyce jesiennej.

Zapraszamy serdecznie do udziału szczególnie artystów z Ośrodków Wsparcia Dziennego z Lublina! Na zgłoszenia w formie mailowej bądź telefonicznej czekamy do 26 października (prosimy w zgłoszeniu uwzględnić liczbę osób, które się do nas wybierają, a w szczególności liczbę ewentualnych artystów, którzy chcieliby wystąpić na scenie). Prosimy o przygotowanie 1 bądź 2 utworów.

W tym szczególnym roku – stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę – prosimy o przygotowanie chociaż jednego utworu o charakterze patriotycznym.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy,

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym