Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom Chorym „Misericordia” z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 poszukuję pracownika na stanowisko- Specjalista ds. finansowych do realizacji projektu pn. „Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom  Chorym „Misericordia”
z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2

poszukuję pracownika

na stanowisko- Specjalista  ds. finansowych

do realizacji projektu

1. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

Wymagania:

• umiejętność analizowania przepisów finansowo – podatkowych oraz i stosowania ich w praktyce
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • motywacja do pracy
  • obsługa komputera (oprogramowanie SL 2014, Office w tym Word, Exel)
  • doświadczenie w realizacji projektów

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie i opracowywanie potrzebnych formularzy finansowych dot. działań projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

• planowanie i koordynacja bieżących wydatków zgodnie z wytycznymi projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

• przygotowywanie oraz opracowywanie raportów finansowych dotyczących projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

Oferujemy:

• zawarcie umowy zlecenia
  • możliwość zawarcia umowy na czas 36 miesięcy

Aplikację wg dowolnego wzoru należy zgłaszać w biurze Zakładu Aktywności Zawodowej w Lublinie przy ul. Głuskiej 145 (I piętro sekretariat) do dnia 12.11.2018. do godz. 12.00.

Decyzja odnośnie zatrudnienia będzie podjęta 12.11.2018. do godz. 15.30.

Informacji dodatkowych udziela Arkadiusz Sadowski nr tel. 81 751 95 01.

Z projektem wniosku pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa  wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

można się zapoznać w biurze Zakładu Aktywności Zawodowej w Lublinie przy ul. Głuskiej 145 (I piętro sekretariat) do dnia 12.11.2018. do godz. 12.00.