Konkurs literacko-plastyczny o Janie Pawle II – rozstrzygnięcie

4 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu literacko-plastycznego o Janie Pawle II.
Zapraszamy do obejżenia zdjęć z wydarzenia

IMG_1838.jpgIMG_1859.jpgIMG_1871.jpgIMG_1840.jpgIMG_1841.jpgIMG_1957.jpgIMG_1959.jpgIMG_1848.jpgIMG_1849.jpgIMG_1852.jpgIMG_1846.jpgIMG_1867.jpgIMG_1875.jpgIMG_1864.jpgIMG_1851.jpgIMG_1863.jpgIMG_1854.jpgIMG_1836.jpgIMG_1844.jpgIMG_1832.jpgIMG_1862.jpgIMG_1878.jpgIMG_1873.jpgIMG_1833.jpgIMG_1879.jpgIMG_1880.jpgIMG_1881.jpgIMG_1883.jpgIMG_1888.jpgIMG_1890.jpgIMG_1892.jpgIMG_1893.jpgIMG_1895.jpgIMG_1896.jpgIMG_1902.jpgIMG_1904.jpgIMG_1906.jpgIMG_1908.jpgIMG_1911.jpgIMG_1912.jpgIMG_1914.jpgIMG_1917.jpgIMG_1919.jpgIMG_1921.jpgIMG_1927.jpgIMG_1934.jpgIMG_1938.jpgIMG_1940.jpgIMG_1944.jpgIMG_1948.jpgIMG_1950.jpgIMG_1953.jpg

 

Poniżej przedstwiamy protokoły konkursowe.

 Protokół
Konkursu literacko- plastycznego
ogłoszonego przez
Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”
pod hasłem

Błogosławiony Jan Paweł II – świadek miłosierdzia
25 lat od wizyty w Lublinie”
w kategorii Literatura
Lublin, 4 czerwca 2012 roku

Komisja Konkursowa w składzie:
Urszula Gierszon
Barbara Maślik
Ewelina Iwaniak
Bogusław Suszyło

W kategorii literatura (poezja, proza) wzięło udział 28 osób. Wpłynęło 53 prace. Komisja oceniała prace w następujących kategoriach wiekowych:
1: Dzieci i młodzież szkół podstawowych
2: Młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna
3: Dorośli

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

POEZJA

W kategorii: Dzieci i młodzież szkół podstawowych

Przyznano wyróżnienie

  • Aleksandra Nawrocka (Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, za wiersz : „Świadek łaski Bożej”

W kategorii: Młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna

Przyznano wyróżnienia:

  • Martyna Massalska (Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, za wiersz „List do Ojca Świętego”)
  • Elizie Gawrjołek(III LO w Lublinie, za wiersz „Niekrótka apostrofa do kogoś kto ucieka”

W kategorii: Dorośli

I nagroda : Szczepan Karaś (za wiersz „Rozmowa z ojcem Świętym” oraz „Modlitwa”)

II nagroda: nie przyznano

III nagroda: Marek Wawerski (Puławy, za wiersz „Janowi Pawłowi II”)

PROZA

W kategorii: Dzieci i młodzież szkół podstawowych

Nagród i wyróżnień nie przyznano

W kategorii: Młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna

I nagroda ex aequo:

  • Hubert Borysiuk (za wiersz „Jan Paweł II – świadek miłosierdzia”)
  • Rafał Popek (Gimnazjum nr 8 w Chełmie, za wiersz „Błogosławiony Jan Paweł II – świadek miłosierdzia”)

II i III nagrody nie przyznano.

Wyróżnienia:

  • Monika Damaciuk (ILO w Chełmie, za wiersz o wizytach Jana Pawła II w Lublinie)

W kategorii: Dorośli

Przyznano wyróżnienie:

  • Jarosław Dylik

Protokół
Konkursu literacko- plastycznego
ogłoszonego przez
Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”
pod hasłem
„Błogosławiony Jan Paweł II – świadek miłosierdzia
25 lat od wizyty w Lublinie”
w kategorii Plastyka
Lublin, 4 czerwca 2012 roku

Komisja Konkursowa w składzie:
Barbara Maślik
Ewelina Iwaniak
Bogusław Suszyło

W kategorii plastyka wzięło udział 80 osób. Wpłynęło 130 prac. Komisja oceniała prace w następujących kategoriach wiekowych:
1: Dzieci
2: Młodzież
3: Dorośli
Wyodrębniono dodatkową kategorię GRAFIKA

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii: Dzieci
1 miejsce: Katarzyna Bobruś Zespół Szkół w Kalinówce
2 miejsce: Michał Piórko Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie
3 miejsce: Zuzanna Jabłoński Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie

Przyznano wyróżnienia:

  • Dominika Cios Zespół Szkół w Kalinówce
  • Martyna Nawrocka Zespół Szkół w Kalinówce
  • Izabela Misztal Szkoła podstawowa nr 1 w Lubartowie

W kategorii: Młodzież

1 miejsce: Katarzyna Staszak I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
2 miejsce: Krzysztof Prażmo Zespół Szkół w Kalinówce
3 miejsce: Karolina Banak Gimnazjum Publiczne im. Polonii Francuskiej w Trawnikach

W kategorii: Dorośli

1 miejsce: Alicja Pawłowska Lubelskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego „Serce”
2 miejsce: Karolina Wrotkowska Lubelskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego „Serce”
3 miejsce: Jacek Łukasiewicz Środowiskowy Dom Samopomocy w Kraśniku

Przyznano wyróżnienia:

  • Grażyna Poczekaj
  • Bogdan Frącz Środowiskowy Dom Samopomocy „Misericordia” w Lublinie
  • Agata Dziug Środowiskowy Dom Samopomocy w Hrubieszowie

Wyróżnienie Specjalne

  • Halina Orzechowska Środowiskowy Dom Samopomocy w Radzeniu Podlaskim

W dodatkowej kategorii: GRAFIKA

1 miejsce: Artur Wojtyś Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęcznej
2 miejsce: Mateusz Gołębiowski Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęcznej
3 miejsce: Renata Semeniuk Środowiskowy Dom Samopomocy „Misericordia” w Białej Podlaskiej

Partnerzy