Protokół konkursu plastyczno –recytatorskiego Miasto Kultury „Dzień jak co dzień”

Protokół 18 jubileuszowej edycji konkursu plastyczno –recytatorskiego
Miasto Kultury „Dzień jak co dzień”
ogłoszonego przez
Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” i zrealizowanego przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Kategoria: Plastyka

Komisja Konkursowa:

  • Barbara Maślik – artysta- plastyk
  • Rafał Dyś– informatyk
  • Marek Marciniuk – instruktor terapii zajęciowej
  • Piotr Jaworski – mgr sztuki
  • Urszula Gierszon – literat

W kategorii plastyka wzięło udział 200 osób. Komisja oceniała prace w następujących kategoriach wiekowych:

1: Dzieci
2: Młodzież
3: Dorośli

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria Dzieci:

I miejsce:

  • Zuzanna Jezior
  • Bartłomiej Jaroszyński

II miejsce:

  • Maksymilian Kołodziej

III miejsce:

  • Natalia Jedut

Wyróżnienia:

  • Michał Kręgiel
  • Mikołaj Rymanowski
  • Aleksander Krzesiński
  • Julia Dębczak
  • Marcel Sągała
  • Zofia Rząd
  • Julia Maciążek
  • Wiktoria Krysa
  • Dominik Oleksak
  • Anna Machnikowska
  • Zuzanna Szymczak
  • Lena Kornacka
  • Lena Kozak
  • Nikola Dubaj
  • Julia Rogala
  • Nikola Stawinoga
  • Kaja Sobolewska
  • Julita Bogusz
  • Jan Bałchan
  • Amelia Marciniuk
  • Kinga Miszczuk
  • Zofia Sołowiej
  • Kacper Kwapiczewski
  • Milena Bano
  • Zofia Dziak
  • Zofia Michalak

Kategoria Młodzież:

I miejsce:

  • Katarzyna Topolska
  • Andrzej Jachosz

II miejsce:

  • Sebastian Maksim

III miejsce:

  • Aneta Szewczyk
  • Artur Pielecha

Kategoria Dorośli:

I miejsce:

  • Zofia Łukasik

II miejsce:

  • Mariusz Prokopiuk
  • Rozanna Rożenek

III miejsce:

  • Renata Kamela
  • Piotr Macieńko

Wyróżnienia:

  • Marek Śmiech
  • Agata Karwat
  • Janusz Bulwicki
  • Marcin Mojak
  • Jacek Łukasiewicz
  • Hubert Mroczek
  • Mirosław Mostieńczuk
  • Teresa Gagoś
  • Dariusz Kieler
  • Agnieszka Jabłońska
  • Piotr Boreczek
  • Piotr Pytka
  • Daniel Klimiuk
  • Grzegorz Sarnecki
  • Tomasz Kramek
  • Joanna Bizior
  • Korneliusz Skakuj
  • Marzena Trzcińska
  • Jacek Błasiak
  • Andrzej Puliński
  • Paweł Fus
  • Mariola Woźniak
  • Szymon Woźniak
  • Marta Zyń

Kategoria: Recytacja

W kategorii recytacja wzięło udział 40 osób. Komisja oceniała prace w następujących kategoriach wiekowych:

1: Dzieci
2:Dorośli

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria Dzieci:

Wyróżnienia:

  • Nikola Borkowska
  • Julia Dębczak
  • Wiktoria Krysa
  • Aleksander Krzesiński
  • Julia Maciążek
  • Mikołaj Rymanowski
  • Zofia Rząd
  • Aleksandra Skoczylas
  • Iga Trąbińskia
  • Oskar Zubrzycki
  • Teresa Czachorek
  • Maria Gospodarek
  • Gabriela Martyna

Kategoria Dorośli

I nagroda:

  • Witalia Sosnowska

II nagroda:

  • Urszula Drozdowska
  • Joanna Kłopot

III nagroda

  • Stanisław Likos
  • Tomasz Kramek

Wyróżnienia:

  • Jerzy Adamczuk
  • Jerzy Niedziela
  • Krzysztof Wójcik
Partnerzy