Santiago Cafe w StreetView Google Maps – zdjęcia wnętrz kawiarni dla naszych klientów bez wychodzenia z domu

Chcieliśmy poinformować naszych klientów, że od dzisiaj jest możliwość internetowego zwiedzania wnętrz zabytkowego, prawie 300 letniego budynku Kawiarni Santiago Cafe przy ul. Głuskiej 145 w Lublinie. Dzięki nowej usłudze udostępnionej przez firmę Google, mogą Państwo zobaczyć, jak wyglądają nasze sale, które przeznaczone są na wynajem na prawie każde przyjęcie okolicznościowe.

 

Zdjęcia panoramiczne 360° są doskonałą formą wizualizacji wnętrz i środowiska. Dają obserwatorowi możliwość dokładnego rozejrzenia się we wszystkich kierunkach, oraz dają szczegółową informację o otaczającej go przestrzeni. Duże znaczenie ma również fakt, iż są bardzo efektownym dodatkiem wzbogacającym serwisy internetowe oraz prezentacje multimedialne. To główne cechy, których pozbawiona jest płaska fotografia tradycyjna.

Zdjęcia wnętrz pomieszczeń w Google Maps to swoista wisienka na torcie, którego głównym składnikiem jest fenomenalne StreetView.

W ramach programu zdjęć firmowych w Google Maps sfotografowano w Polsce już ok. 100 tys. firm. Dla internautów, rozwiązanie to jest bardzo łatwo dostępne – wystarczy przełączyć się na widok StreetView w danym miejscu, by móc podziwiać fotografie 360 stopni. Zapraszamy na Google Maps.

Za piękne zdjęcia dziękujemy studiu fotograficznemu 2F.          www.2f.com.pl

Partnerzy