Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Zapraszamy na obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w Lublinie

10 października o godz. 10 z placu Łokietka wyruszy Marsz Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. Pochód uda się na plac Litewski, gdzie – po powitaniu zaproszonych gości – Pan prof. dr hab. Andrzej Czernikieiwcz wygłosi swój wykład.

Około godz. 11 rozpocznie się część artystyczna, w trakcie kótrej dr Kochański wygłosi prelekcję nt. 10 tez o schizofrenii. W tym czasie wystąpią również zespoły artystyczne Ośrodków Wsparcia.

Na godz. 12 zaplanowany jest koncert zespołu PANdamusic.

Całość zakończy poczęstunek.

Przez cały czas będzie można skorzystać  z konsultacji psychiatrycznych i psychologicznych, a także porozmawiać z terapeutą i pracownikiem socjalnym. Do dyspozycji będą również członkowie rodzin osób chorujących psychicznie z Lubelskiego Stowarzyszenia Rodzin „Zdrowie Psychiczne”.

Odbędzie się również kiermasz prac podopiecznych Ośrodków Wsparcia.

Serdecznie zapraszamy.

a3_SCHIZOFRENIA