Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom Chorym „Misericordia” z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 poszukuję pracownika na stanowisko- Specjalista ds. merytorycznych do realizacji projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom  Chorym „Misericordia”
z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2

poszukuję pracownika

na stanowisko- Specjalista  ds. merytorycznych

do realizacji projektu

1. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

Wymagania:

• wykształcenie wyższe magisterskie
  • umiejętność analizowania przepisów prawych oraz i stosowania ich w praktyce
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie, w tym z osobami niepełnosprawnymi
  • komunikatywność
  • motywacja do pracy
  • obsługa komputera (Office)

Zakres obowiązków:

• planowanie i koordynacja bieżącej realizacji merytorycznej zadań zgodnie z wytycznymi projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”
  • przygotowywanie i opracowywanie potrzebnych formularzy dot. działań merytorycznych projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”;
  • planowanie i koordynacja bieżącej realizacji organizacyjnej zadań zgodnie z wytycznymi projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”
  • przygotowywanie oraz opracowywanie raportów dotyczących projektu pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zawarcia umowy na czas trwania projektu tj. od dnia 01.04.2018. do dnia 28.02.2022.
  • zawarcie pierwszej umowy na okres od dnia 01.04.2018. do dnia 30.06.2018.

Aplikację wg dowolnego wzoru należy zgłaszać w biurze Zakładu Aktywności Zawodowej w Lublinie przy ul. Głuskiej 145 (I piętro sekretariat) do dnia 30.03.2018. do godz. 13.00.

Decyzja odnośnie zatrudnienia będzie podjęta 30.03.2018. do godz. 15.30.

Informacji dodatkowych udziela Arkadiusz Sadowski nr tel. 81 751 95 01.

Z projektem wniosku pn. „ Standardy w zakresie mieszkalnictwa  wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym”

można się zapoznać w biurze Zakładu Aktywności Zawodowej w Lublinie przy ul. Głuskiej 145 (I piętro sekretariat) do dnia 30.03.2018. do godz. 12.00.