„Zabytkowy Lublin w eksplozji dźwięków i barw” – protokół posiedzenia jury

Protokół posiedzenia Jury konkursu „Zabytkowy Lublin w eksplozji dźwięków i barw”

Plastyka

Dorośli

I nagroda

Krystyna Niedźwiedź ŚDS Nałkowskich Lublin

II nagroda

Ilona Pieśniak Klub Samopomocy „Galeria” Pozytywistów Lublin

III nagroda

Justyna Ptasińska ŚDS Absolwent Lublin

Monika Białasz ŚDS Chełm

IV nagroda

Anna Osak ŚDS Absolwent Lublin

V nagroda

Konrad Matysek ŚDS Absolwent Lublin

Wyróżnienia:

Wiesława Kasak ŚDS Kraśnik

Iwona Żuber ŚDS Kraśnik

Joanna Kłopot ŚDS Końskowola

Urszula Drozdowska ŚDS Końskowola

Anna Obszyńska ŚDS Zamość

Justyna Złomaniec ŚDS Zamość

opiekun Anna Ferenszkiewicz

Marek Bekalarczyk ŚDS Misericordia

Grzegorz Sarnecki ŚDS Misericordia

Piotr Boreczek Lublin

Alicja Czajka ŚDS Misericordia

Piotr Pytka ŚDS Misericordia

Agnieszka Jabłońska Lublin

Mirosław Mostieńczuk Lublin

Teresa Gagoś Lublin

Darjusz Kieler ŚDS Misericordia

Mariola Woźniak ŚDS Misericordia

Szymon Woźniak ŚDS Misericordia

Renata Lasota Lublin

Młodzież:

II nagroda

Wiktoria Krysa SP 27 Lublin

Agnieszka Wojdyga Nauczyciel

I nagroda

Eliza Kamianowska SP nr 1 Lubartów

Opiekun Agnieszka Bartoń

III nagroda

Zuzanna Wnuk SP nr 27 Lublin

Agnieszka Wojdyga Nauczyciel

III nagroda

Zuzanna Klassek SP Radawiec Duży

Dzieci:

I nagroda

Anna Machnikowska SP nr 1 Lubartów

Lena Kornacka SP nr 1 Lubartów

Zuzanna Jezior SP nr 1 Lubartów

II nagroda

Iga Trębińska SP Nałęczów

Wiktoria Krysa SP Nałęczów

Aleksandra Skoczylas SP Nałęczów

Opiekun Zofia Grzywacz-Piotrowska

III nagroda

Julia Bielak MOK Świdnik

Zuzanna Bolesławska MOK Świdnik

Karolina Borkowska MOK Świdnik

Zuzanna Juszczak MOK Świdnik

opiekun Renata Szuryga

Wyróżnienia

Małgorzata Wątorska

Przedszkole Integracyjne im. Bł. O. Gwidona ul. Dymowskiego Lublin

Filip Zdybel SP Radawiec Duży

Emilia Oziomek SP 11 Chełm

Michał Jurczuk SP 11 Chełm

Mateusz Czarnota SP 11 Chełm

Julia Grodzka SP nr 11 Chełm

Oliwia Waszkiewicz SP nr 1 Lubartów

Nel Wójcik SP Radawiec Duży

Dominik Cichosz SP Radawiec Duży

Hania Jęczeń Przedszkole Integracyjne im. Bł. O. Gwidona ul. Dymowskiego Lublin

Amelia Marciniuk Przedszkole nr 43 Lublin

Marcelina Radko Łuszczów Pierwszy

Kacper Kwapiszewski Przedszkole Integracyjne im. Bł. O. Gwidona ul. Dymowskiego Lublin

Muzyka:

I nagroda

Chór Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu

II nagroda

Piotr Tomczyk ŚDS Annopol

Joanna Kłopot ŚDS Końskowola

III nagroda

Damian Ziarkowski

Wyróżnienie

Monika Chociaj

Partnerzy